Uzm. Dr. Kerem Dündar

Uzm. Dr. Kerem Dündar
Chief Neuro Officer & Co-Founder

 

Gülhane Askeri Tıp Akademisinde tıp eğitimini tamamlayan Uz. Dr. Kerem Dündar, mezuniyetinin ardından çeşitli sağlık kurumlarında akademisyenlik, yöneticilik, eğitmenlik ve hekimlik yapmıştır.

GATA Biyofizik bölümünde beyin araştırmaları üzerine doktorasını yaparak uzmanlığını tamamladığı dönemde, elektrofizyolojik ve streotaksik cerrahi yöntemlerle, psikiyatri, nöroloji, psikoloji, davranış bilimleri alanlarında gerek deneysel, gerek klinik araştırmalarda bulundu. Akupunktur, hipnoz gibi tamamlayıcı tıbbın pek çok branşı ile, aile terapisi, davranışsal terapi, hipnoterapi, cinsel terapi, nöroterapi-nörofeedback alanlarında da bir çok uygulama gerçekleştirdi.

Geliştirdiği bütüncül nöro-yaklaşım ile, modern tıp, klasik tıp, güncel teknoloji, terapi sistemleri ve sinir bilim bilgisini birleştiren Dr, Kerem’in performans, başarı, mutluluk, psikolojik sağlık, iletişim konularında bireysel danışmanlık sayısı yirmi binin üzerindedir.

Dr. Kerem halen kurucusu da olduğu Nöro Sağlık Beyin Eğitim Araştırma Uygulama Merkezi sinir bilim alanında akademik faaliyetlerinin yanında, işbirliği yaptığı şirketler bünyesinde eğitimler vermekte, uygulamalarını ve bireysel nöro danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketlerde, eğitim kurumlarında, üniversitelerde sinir bilim içerikli, sahne şovları yapmaktadır.

 

LinkedIn.